Profesionali burnos higiena

Sveiki, spindintys dantys – tai sveikatos požymis ir pasitikėjimo savimi garantas, todėl šiandien dantų priežiūrai skiriama vis daugiau dėmesio. Tačiau kasdienės burnos higienos siekiant išsaugoti sveikus dantis dažnai nepakanka.

Profesionalios burnos higienos kaina

 • Profesionali burnos higiena (ultragarsas+Air flow) 69€
 • Pakartotinė profesionali burnos higiena 59€

Nenuvalius apnašų, vystosi dantų ir periodonto ligos. Įprasti jų simptomai – skaudančios, kraujuojančios dantenos, iš burnos sklindantis blogas kvapas. Tai rodo, kad burnos higiena yra netinkama, o tai susiję su didesnėmis problemomis – dantis supančių audinių ligomis, kariesu, burnos gleivinės uždegimu ar grybeliu. Profesionali burnos higiena padeda sustabdyti dantenų kraujavimą, po procedūros dantys pašviesėja, iš burnos nebesklinda nemalonus kvapas.

Burnos higienos procedūros eiga

Atvykus į kliniką „Albadenta“ burnos higienistė pirmiausia apžiūri paciento dantis ir dantenas, įvertina jų būklę. Po to ultragarsiniu skaleriu ir odontologiniais instrumentais nuo dantenų valomos kietosios ir minkštosios apnašos. Jei apnašų labai daug ar jos susikaupusios giliose periodonto kišenėse, procedūros metu gali būti panaudojamas ir mikroskopas.

Po dantų akmenų šalinimo dantys poliruojami „Air-flow“ metodu, naudojant vandens ir sodos mišinį, specialius šepetėlius ir poliruoklius. Po profesionalios burnos higienos dantys tampa baltesni – nuvalomos kavos, arbatos, nikotino, nuo kitų dažomųjų medžiagų susidariusios pigmentinės apnašos. Poliruojami dantų paviršiai tampa lygesni, todėl ant jų mažiau kaupiasi apnašos. Tai ir puiki periodontito, ėduonies profilaktika. Burnos higienistė po procedūros patars, kaip tinkamai prižiūrėti burną ir dantis, rekomenduos Jūsų atveju tinkamiausias burnos priežiūros priemones.

Burnos higienos procedūrą rekomenduojama atlikti kartą per 6 mėn., tačiau būtina atsižvelgti į burnos ertmės, dantų ir dantenų būklę. Jei apnašos kaupiasi greičiau arba dantų valymo ir kasdienės higienos kokybė – prastesnė, profesionalią burnos higieną rekomenduojame atlikti dažniau. Taip pat profesionalią burnos higieną klinika „Albadenta“ rekomenduoja atlikti ir prieš kitas odontologines procedūras ir chirurgines operacijas, tokias kaip dantų protezavimas, terapinis gydymas ar dantų balinimas.

Klauskite, Atsako specialistas

Klausimų/Atsakymų: 10

 1. Laba diena, nuo kada galima atlikti burnos higienos procedūrą amžius nėra apibrėžtas. Kiekviena situacija individuali, priklausanti nuo kasdieninės burnos higienos ir dantų būklės. Rekomenduojame reguliariai lankytis apžiūrai pas savo gydytoją odontologą, kuris ir turėtų pasakyti kada reikalinga atlikti burnos higieną.

  1. Laba diena,
   Šiuo metu profesionali burnos higiena kainuoja 60 Eur. Procedūros metu šalinamos minkštos ir kietos apnašos (vadinami akmenys), taip pat dantys poliruojami „Air – Flow” metodu (naudojant vandens ir sodos mišinį).

  1. Laba diena,
   Jeigu kliba vienas ar keli dantys rekomenduojame apsilankyti pas gyd. periodontologę konsultacijai. Jos metu gydytoja įvertins Jūsų konkrečią situaciją, sudarys gydymo planą ir sąmatą. Užsiregistruoti galite telefonu +370 640 64141

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Užklausa