Skambinkite: +370 640 64141

PROFESIONALI BURNOS HIGIENA

Sveiki, spindintys dantys – tai sveikatos požymis ir pasitikėjimo savimi garantas, todėl šiandien dantų priežiūrai skiriama vis daugiau dėmesio. Tačiau kasdienės burnos higienos siekiant išsaugoti sveikus dantis dažnai nepakanka.

 Nenuvalius apnašų, vystosi dantų ir periodonto ligos. Įprasti jų simptomai – skaudančios, kraujuojančios dantenos, iš burnos sklindantis blogas kvapas. Tai rodo, kad burnos higiena yra netinkama, o tai susiję su didesnėmis problemomis – dantis supančių audinių ligomis, kariesu, burnos gleivinės uždegimu ar grybeliu. Profesionali burnos higiena padeda sustabdyti dantenų kraujavimą, po procedūros dantys pašviesėja, iš burnos nebesklinda nemalonus kvapas.

Burnos higienos procedūros eiga

Atvykus į kliniką „Albadenta“ burnos higienistė pirmiausia apžiūri paciento dantis ir dantenas, įvertina jų būklę. Po to ultragarsiniu skaleriu ir odontologiniais instrumentais nuo dantenų valomos kietosios ir minkštosios apnašos. Jei apnašų labai daug ar jos susikaupusios giliose periodonto kišenėse, procedūros metu gali būti panaudojamas ir mikroskopas.

Po dantų akmenų šalinimo dantys poliruojami „Air-flow“ metodu, naudojant vandens ir sodos mišinį, specialius šepetėlius ir poliruoklius. Po profesionalios burnos higienos dantys tampa baltesni – nuvalomos kavos, arbatos, nikotino, nuo kitų dažomųjų medžiagų susidariusios pigmentinės apnašos. Poliruojami dantų paviršiai tampa lygesni, todėl ant jų mažiau kaupiasi apnašos. Tai ir puiki periodontito, ėduonies profilaktika. Burnos higienistė po procedūros patars, kaip tinkamai prižiūrėti burną ir dantis, rekomenduos Jūsų atveju tinkamiausias burnos priežiūros priemones.

Burnos higienos procedūrą rekomenduojama atlikti kartą per 6 mėn., tačiau būtina atsižvelgti į burnos ertmės, dantų ir dantenų būklę. Jei apnašos kaupiasi greičiau arba dantų valymo ir kasdienės higienos kokybė – prastesnė, profesionalią burnos higieną rekomenduojame atlikti dažniau. Taip pat profesionalią burnos higieną klinika „Albadenta“ rekomenduoja atlikti ir prieš kitas odontologines procedūras ir chirurgines operacijas, tokias kaip dantų protezavimas, terapinis gydymas ar dantų balinimas.

KONTAKTAI

UAB “Albadenta”
Pulko g. 23, Alytus (Alytaus rajono savivaldybės kieme)
Tel. registracijai : +370 640 64141
El. paštas: info@albadenta.lt
Klinikos vadovo tel. +370 671 98502
DARBO LAIKAS

I-V 09:00 – 19:00

Klauskite specialisto
close slider