Apie mus

Kvalifikuota specialistų komanda

Odontologijos klinika „Albadenta“ Alytuje – tai ne tik naujausios gydymo technologijos, bet išskirtinis dėmesys  kiekvienam pacientui. Mūsų profesionali komanda užtikrina geriausius gydymo rezultatus. Esame kūrybingi, jaunatviški, puikiai išmanome ir mylime savo darbą, nuolat tobulėjame.

Mes ne tik nuolat siekiame aukštumų profesinėje srityje – tobulinamės kursuose, konferencijose ir kongresuose, bet ir dalijamės savo žiniomis: klinikos „Albadenta“ gydytojai skaito paskaitas Lietuvos sveikatos mokslų universitete, rengia kursus ir mokymus sveikatos priežiūros specialistams.

Svarbiausia mums – Jūsų norai, lūkesčiai ir puiki savijauta. Kasdieniame savo darbe stengiamės perteikti ilgametę patirtį ir supažindinti Jus su plačiomis gydymo galimybėmis. „Albadenta“ kliniką pacientai renkasi dėl nuoširdaus bendravimo – tai leidžia atsipalaiduoti ir, išvengiant baimių, visiškai pasitikėti gydytoju. Esame Jums dėkingi, jog pasitikite mumis ir mus rekomenduojate savo artimiesiems ir draugams.

Naujausios gydymo technologijos

Odontologijos klinika „Albadenta“ taiko naujausias ir efektyviausias technologijas. Darbui renkamės tik aukščiausios kokybės medžiagas.
Itin daug dėmesio skiriame estetikai: siekiame, kad ne tik priekiniai, bet ir krūminiai dantys atrodytų kuo estetiškiau, todėl parenkame reikiamo atspalvio plombas, stengiamės atkartoti natūralią danties anatominę struktūrą.

Moderniausios klinikoje „Albadenta“ įdiegtos gydymo metodikos:

  • Nudilusiems dantims atkurti naudojame lėtai nusidėvinčias kompozicines plombas, kurių savybės – labai panašios kaip ir natūralaus emalio.
  • Protezuodami pirmiausia pagaminame laikiną protezo modelį, tad pacientas gali įvertinti būsimųjų dantų formą, ilgį, kitas estetines savybes.
  • Implantuodami naudojame populiariausio šveicarų implantų gamintojo „Staumann“ dantų implantus. Operacijų metu naudojami chirurginiai gidai.
  • Gydydami dantų kanalus, naudojame itin pažangų ir modernų „Leica“ mikroskopą.
  • Specialia metodika pagreitiname pacientų žaizdų gijimą.
  • Dantų balinimui renkamės efektyvią LED balinimo sistemą. Tai saugus ir efektyvus dantų balinimo metodas, maksimalių rezultatų leidžiantis pasiekti vos per 1 vizitą.

Kokybės garantija

Mūsų klinikos stipriosios pusės – aukštos kvalifikacijos specialistai, pažangios gydymo technologijos, moderni įranga ir tyrimais patvirtintos kokybės medžiagos. Todėl galime garantuoti, kad mūsų atlikti darbai bus kokybiški ir tarnaus Jums ilgą laiką. Tačiau siekdami gerų rezultatų, į kliniką „Albadenta“ turėsite reguliariai atvykti profilaktinei apžiūrai ir profesionalios burnos higienos procedūrai.

Dirbsime tol, kol pasieksime visus gydymo tikslus, o po to stebėsime, kad kiekvienas mūsų atliktas darbas nepriekaištingai Jums tarnautų. O jei po odontologinių procedūrų turėsite nors ir menkiausių nusiskundimų ar pastebėsite nedidelių trūkumų, visus juos pažadame pašalinti nemokamai! „Albadenta“ – Jūsų sveikatos ir gražios šypsenos garantas.

Užklausa