APIE MUS

DSC_1895

KVALIFIKUOTA SPECIALISTŲ KOMANDA

Odontologijos klinika Albadenta – tai vieta, kurioje rasite naujausias gydymo technologijas ir rūpestingą požiūrį į pacientą. Aukštus gydymo rezultatus užtikrina mūsų profesionali komanda – esame kūrybingi, jaunatviški, mylintys ir išmanantys savo darbą, nuolat tobulėjame savo srityse.

Mes ne tik nuolat giliname savo profesines žinias, tobulinamės konferencijose ir kursuose, bet ir dalinamės savo patirtimi – mūsų gydytojai dėsto Lietuvos sveikatos mokslų universitete, skaito paskaitas ir organizuoja kursus sveikatos priežiūros specialistams.

Mums labai svarbu išgirsti Jūsų norus, lūkesčius, perteikti mūsų patirtį ir pristatyti gydymo galimybes. Kaip teigia mūsų  pacientai, svarbiausia jiems tai, kad specialistai nuoširdžiai su jais bendrauja, o tai leidžia atsipalaiduoti ir nebijoti. Užsimezgus šiltam ryšiui,  gydymas būna dar  efektyvesnis. Esame dėkingi, kad mumis pasitikite ir rekomenduojate savo draugams.


 

NAUJAUSIOS GYDYMO TECHNOLOGIJOS

Albadenta odontologijos klinikoje Jūs rasite tai, kas yra naujausia ir efektyviausia odontologijos srityje. Dantis plombuojame aukštos kokybės plombomis. Mums svarbu, kad ne tik priekiniai, o ir krūminiai dantys atrodytų estetiškai, todėl stengiamės kruopščiai atkartoti kiekvieno danties anatominę struktūrą. Nudilusius dantis atstatome mažo nusidėvėjimo kompozicinėmis plombomis, kurių fizikinės savybės yra labai artimos danties emaliui. Protezuodami, suteikiame galimybę pamatyti ir išbandyti būsimą rezultatą – laikinas dantų modelis perkeliamas pacientui ant dantų, taip įvertinama dantų forma, ilgis bei estetinės ir funkcinės savybės. Implantuojame pasaulyje populiariausiais šveicarų gamintojo Straumann implantais, visoms implantacijos operacijoms naudojame chirurginius gidus. Kad pagreitintume žaizdų gijimą, naudojame trombocitais praturtinto fibrino (A-PRF) biomembranas, gaminamas iš centrifuguoto paciento kraujo. Kanalų pergydymui naudojame aukščiausios klasės vokišką Leica mikroskopą. Dantų balinimą atliekame ypač efektyvia LED balinimo sistema. Tai vienas saugiausių dantų balinimo būdų, o norimas dantų baltumas gali būti pasiekiamas per vieną vizitą!

Mikroskopas

 

Kokybė

KOKYBĖS GARANTIJA

Albadenta odontologijos  klinikoje dirba kvalifikuoti specialistai, naudojamos naujausios gydymo metodikos, moderniausia įranga ir geriausios medžiagos. Mes pažadame, kad mūsų atlikti darbai bus kokybiški ir tarnaus Jums ilgą laiką. Vienintelė sąlyga – reguliariai apsilankyti mūsų klinikoje ir atlikti burnos higienos procedūras.

Mes nepaliksime Jūsų, kol nebus pasiekti užsibrėžti gydymo tikslai bei prižiūrėsime, kad mūsų gaminiai ilgai ir nepriekaištingai tarnautų. Atėję pas mus, Jūs galėsite ilgai džiaugtis savo šypsena ir sveikata. O jei taip neįvyks, ištaisysime mūsų darbo trūkumus nemokamai, pažadame.

KONTAKTAI

UAB “Albadenta”
Pulko g. 23, Alytus  (Alytaus rajono savivaldybės kieme)
Tel. registracijai : +370 640 64141
El. paštas: info@albadenta.lt
Klinikos vadovo tel. +370 671 98502
DARBO LAIKAS

I-V 09:00 – 19:00