Ofisinis dantų balinimas

Sutikę žmogų pirmą kartą, labiausiai dėmesį atkreipiame į jo šypseną. Šį faktą patvirtino ir įvairūs moksliniai tyrimai. Tačiau rūkant, vartojant dantų emalį dažančius gėrimus (kavą, juodąją arbatą, raudonąjį vyną), vartojant tam tikrus medikamentus, dantų spalva pakinta, atsiranda dėmių ir pan. Dantų atspalvio pokyčiai susiję ir su amžiumi. Tad norintiems turėti baltus, spindinčius dantis, klinika „Albadenta“ rekomenduoja dantų balinimą.

Dantų balinimo kainos

Dantų balinimo eiga

Dantų balinimas – viena labiausiai pacientus dominančių procedūrų. Prieš dantų balinimą reikia atlikti ir profesionalią burnos higieną – nuo dantų paviršiaus pašalinti apnašas, dėmes, apgydyti dantenų uždegimą. Balinimo metu panaudojant specialius laikiklius apsaugomos paciento lūpos ir liežuvis, o dantenos padengiamos specialia nuo baliklio apsaugančia medžiaga. Tokiu būdu nepažeidžiama burnos gleivinė. Balinamąja medžiaga dengiamas dantų paviršius, o jos veikimą suaktyvina ir procesą paspartina LED lempa. Per vieną vizitą atliekama iki 2–3 balinimo sesijų. Po procedūros specialistas Jums pateiks visą būtiną informaciją, rekomendacijas, kad dantys balti išliktų ir Jus puoštų kuo ilgiau.

Ofisinis dantų balinimas – profesionali procedūra, atliekama tik odontologijos klinikoje. Vienintelis šalutinis šios neskausmingos procedūros efektas – kad dantys balinant ir dar kurį laiką po to gali būti jautrūs.

Svarbi informacija pasirinkusiems dantų balinimą

 • Profesionalią burnos higieną prieš dantų balinimą būtina atlikti dėl to, kad nuo balinamosios medžiagos neapsaugomos kraujuojančios ir uždegimo pažeistos dantenos.
 • Profesionali burnos higiena leidžia pasiekti geresnių balinimo rezultatų.
 • Prieš dantis balinant, reikėtų išgydyti dantų ėduonį.
 • Balinant dantų plombos ir vainikėliai nepabąla, tad priekinių dantų plombas po balinimo tenka keisti.
 • Plombuojant ar protezuojant dantis, po paskutinės dantų balinimo procedūros turi būti praėjusios bent 2 savaitės. Būtent per tiek laiko dantyse nebelieka peroksido, deguonies likučių, todėl plomba geriau sukimba su danties audiniais.
 • Realią dantų spalvą matysite tik praėjus kelioms dienoms po procedūros, nes balinimo efektas trunka dar iki kelių dienų.

Naujausi dantų balinimo darbai

Klauskite, Atsako specialistas

Klausimų/Atsakymų: 15

 1. Laba diena, rekomenduojame atvykti apžiūrai pas bendrosios praktikos gydytoją. Kadangi Jūsų dantis buvo gydytas prieš kelias dešimtis metų, tuo metu buvo naudojamos kitokios gydymo priemonės, todėl gydytojai reikėtų įvertinti situaciją individualiai. Tam tikrais atvejais galimas vidinis danties balinimas, mūsų klinikoje negyvo danties vidinio balinimo kaina – 20 Eur. O jeigu vidinis danties balinimas negalimas, dažniausiai rekomenduojamas estetinis plombavimas.

 2. Laba diena kokia būtų kaina išsibalinti visus dantis. Ačiū geros dienos.

  1. Laba diena,
   Šiuo metu dantų balinimas kainuoja 169 Eur. Balinimas atliekamas LED lempa (ofisinis) arba galite rinktis balinimą kapomis (balinimo komplektą).

 3. Laba diena,
  Abu balinimo būdai veiksmingi. Balinimas Led lempa atliekamas vieno vizito metu, balinimas kapomis atliekamas namuose – naktimis. Rekomenduojame apsilankyti konsultacijoje pas burnos higienistę: vizito metu parenkamas tinkamiausias būdas, atsižvelgiant į paciento dantų bei dantenų būklę.

  1. Laba diena,
   Dantų balinimą rekomenduojama atlikti sulaukus pilnametystės. Tačiau, jeigu tai yra gydymo dalis ir planuojama estetinės zonos gydymas, tokiu atveju, dantų balinimas atliekamas. Pirmiausiai kviečiame atvykti į konsultaciją kartu su tėveliais (ar globėjais), vizito metu burnos higienistė įvertins situaciją bei atsakys į visus rūpimus klausimus.

 4. Laba diena, ar estetiniu dantų plombavimu galima pabalinti dantis,nedarant prieš tai dantų balinimo?

  1. Laba diena,
   Jeigu planuojate daryti estetinį dantų plombavimą visiems dantims, esantiems šypsenos srityje, tokiu atveju tikėtina, kad balinimo nereikia. Jei norite estetiškai plombuoti tik keletą dantų ir norite, kad jie būtų baltesni nei Jūsų esami dantys, tuomet reikalingas dantų balinimas. Kviečiame registruotis konsultacijai pas estetinio plombavimo specialistę, vizito metu aptarsite norimą pasiekti rezultatą, gydymo eigą bei sąmatą.

  1. Laba diena,
   Kiekvieno paciento rezultatas po balinimo yra individualus. Vidutiniškai balinimo efektas trunka apie 1-2 metus. Tačiau viskas priklauso nuo kasdieninių įpročių ir dantų priežiūros. Dantų emalio spalva kinta dėl tabako poveikio, vartojant dažomųjų medžiagų turinčius maisto produktus ir gėrimus – kavą, juodąją arbatą, raudonąjį vyną ir kt.
   Kviečiame apsilankyti konsultacijai pas burnos higienistę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Užklausa