Skambinkite: +370 640 64141

DANTŲ ŠAKNŲ KANALŲ GYDYMAS

Dantų šaknų kanalų gydymas

Dantų šaknų kanalų, arba kitaip – endodontinis gydymas – procedūra, kurios metu gydomas pažeistas vidinis danties audinys (pulpa). Endodontinio gydymo prireikia po gilaus ėduonies, dantų traumų, bakterijoms įsiskverbus į pulpos audinius. Laiku negydant, pulpą tenka pašalinti, o infekcija išplinta, formuojasi pūlinys, o ligai progresuojant – ir cista. Dantų kanalų gydymas neleidžia plisti infekcijai, stabdo žandikaulio, viršūninio apydančio audinių pažeidimus. Laiku atvykus į kliniką, sustabdomas ligos progresavimas, todėl įmanoma išsaugoti danties šaknį.

Dantų šaknų kanalų gydymo etapai

Pirmiausia gydomas dantis izoliuojamas koferdamo guma, saugančia dantį supančius audinius. Po to danties kanalai valomi mechaniniu būdu, plaunami antibakteriniais preparatais. Vėliau, dažniausiai jau kito vizito metu, kanalai plombuojami skysta gutaperča. Tai apsaugo danties kanalą nuo maisto likučių, o kartu – ir bakterijų skverbimosi ir su tuo susijusio uždegimo. Pirmiausia plombuojamas kanalas, vėliau – ir pats dantis arba, jei pažeidimai labai dideli, gaminamas danties vainikėlis.

 • Pirminė endodontija (negydyto kanalo gydymas) 
  Danties šaknies kanalo išvalymas (praėjimas + chemomechaninis formavimas)

  30 €

  Danties šaknies kanalo plombavimas

  30 €

  Antrinė endodontija (anksčiau gydyto kanalo pergydymas, gydymas mikroskopu) 
  Gydytojo endodontologo konsultacija

  15 €

  Vieno šaknies kanalo praėjimas panaudojant vokišką “Leica” mikroskopą

  30-35 €

  Vieno šaknies kanalo chemomechaninis paruošimas

  30-35 €

  Vieno šaknies kanalo plombavimas

  30-35 €

  Plombinės medžiagos pašalinimas iš vieno kanalo

  30-45 €

Mikroskopo nauda gydant dantų šaknų kanalus

Svarbiausia užduotis gydant dantų šaknų kanalus – iš jų pašalinti pažeistus, nefunkcionuojančius audinius. Naudojantis mikroskopu ir specialiais instrumentais, mirę audiniai atskiriami ir pašalinami itin tiksliai. Mikroskopas – nepakeičiamas prietaisas atliekant diagnostiką. Odontologijos klinika Alytuje „Albadenta“ naudoja naujausią ir moderniausią Vokietijoje pagamintą mikroskopą „Leica M320“. Šis mikroskopas sukurtas specialiai odontologijos reikmėms, todėl yra ypač funkcionalus ir tikslus, turi LED apšvietimo sistemą, pasižymi aukšta vaizdo raiška, taip užtikrindamas sėkmingą gydymą. Dantų kanalų gydymas mikroskopu yra kiek brangesnis, nei įprastas dantų plombavimas, nes gydymo metu naudojamos naujos, brangios technologijos, medžiagos, o gydytojams reikia specialios kvalifikacijos.

Patyrę klinikos „Albadenta“ specialistai ir geriausios kokybės įranga padidins sėkmingo endodontinio gydymo tikimybę.

KONTAKTAI

UAB “Albadenta”
Pulko g. 23, Alytus (Alytaus rajono savivaldybės kieme)
Tel. registracijai : +370 640 64141
El. paštas: info@albadenta.lt
Klinikos vadovo tel. +370 671 98502
DARBO LAIKAS

I-V 09:00 – 19:00

Klauskite specialisto
close slider