Dantų implantai – su garantija visam gyvenimui. Ar tai įmanoma? Žinoma!

Įsigydami daiktus, visuomet atidžiai įvertiname jų kokybę, ar ne? Norime, kad jie kuo ilgiau tarnautų ir savo paskirtį atliktų maksimaliai gerai.

Tačiau kodėl ne visuomet tiek dėmesio skiriame kokybei, kai kalbama apie dantų implantus? Juk šaknį atstojantys dantų implantai tampa neatsiejama kūno dalimi. Be to, tai yra viena pagrindinių sudedamųjų dalių, nuo kurių priklauso implantacijos sėkmė. Į kokius kriterijus reikėtų atsižvelgti, norint pasirinkti teisingai?

Šveicariški Straumann dantų implantai – garantija visam gvenimui

Klinikos „Albadenta“ implantuojanti gydytoja odontologė Inesa Astramskaitė – Januševičienė pastebi, kad nemažai žmonių vis dar bijo dantų implantavimo procedūros ir neprigijimo rizikos.

„Nepagrįsta žmonių baimė rodo, kad šia tema dar labai trūksta informacijos. Jei žmonės daugiau žinotų apie šveicariškus Straumann implantus, baimintis paprasčiausiai neliktų pagrindo“, – įsitikinusi gydytoja I. Astramskaitė – Januševičienė.

Tad pažvelkime į dantų implantų prigijimo statistiką ir kitus faktus, įrodančius jų patikimumą.

Šveicariška kokybė – kokias savybes apima šis apibrėžimas? Yra visas kompleksas šių implantų privalumų, užtikrinančių procedūros sėkmę. Visų pirma, šveicariškų implantų prigijimo tikimybė siekia net 98 %. Tokius aukštus prigijimo rodiklius lemia implanto paviršius, forma ir, žinoma, išskirtinis dėmesys technologijų tobulinimui. Kad pacientai jaustųsi visiškai saugūs, gamintojai suteikia viso gyvenimo garantiją. Vadinasi, jeigu dantų implantams ar protezavimo detalėms kas nors nutiktų, net 70-yje pasaulio šalių problema bus išspręsta visiškai nemokamai.

Gydytoja odontologė Inesa Astramskaitė-Januševičienė
Gydytoja odontologė Inesa Astramskaitė-Januševičienė

Šveicariškų Straumann implantų išskirtinumas

Nuo implantų gamintojo taip pat priklauso ir procedūros sklandumas. Unikalus porėtas paviršius palengvina gijimo procesą, mažina uždegimą ir pagreitina kaulo formavimąsi. Stabilesnę implantaciją užtikrina ir implantų tvirtumas. Jie pagaminti iš patentuoto titano / cirkonio lydinio.

Be to, šveicariški implantai yra mažesnio skersmens, dėl to neretai padeda išvengti kaulo priauginimo operacijos, taigi, galima išspręsti net ir sudėtingus atvejus. Mažesnis skersmuo garantuoja mažesnę intervenciją į organizmą, o tai užtikrina sklandžią procedūrą ir ilgaamžius rezultatus.

Dantų implantavimas – kelių žingsnių procedūra

Norint atkurti prarastus dantis, reikia ryžtis žengti vos kelis žingsnius. Pirmasis žingsnis, be abejo, konsultacija. Jos metu implantuojantis gydytojas įvertins burnos ertmės būklę, žandikaulio kaulo kiekį ir parinks tinkamiausią gydymo metodą. Vėliau, parengus gydymo planą, taikant vietinę nejautrą, sriegiamas reikiamas implantų skaičius.

Kadangi šveicariški implantai užtikrina trumpesnį prigijimo laikotarpį, saugų protezavimą galima atlikti jau po 3-4 savaičių. Pritvirtinus nuolatinius dantis, pacientas gali džiaugtis nepriekaištinga šypsena.

Implantavimo procedūra
Implantavimo procedūra

Kodėl žmonės delsia atkurti dantis?

Daugelis dar neįvertina dantų netekimo pasekmių. Klaidinga manyti, kad netekus dantų nukenčia tiktai estetika.

Praradus vieną, kelis ar visus dantis, sutrinka kramtymo, virškinimo funkcija, tampa sunku kalbėti, be to, tirpsta žandikaulio kaulas. Esant nepakankamam žandikaulio kaulo kiekiui, dantų implantus galima sriegti tik priauginus kaulą.

Laiku atlikta implantacija padeda išvengti kaulo priauginimo operacijos, sveikatos sutrikimų ir papildomų išlaidų.

Šveicariška implantų kokybė padeda įgyvendinti pacientų lūkesčius su kaupu: užtikrinama 98% implantų prigijimo tikimybė, taip pat, palengvinama procedūros eiga bei gijimo laikotarpis.

Sprendimas atkurti prarastus dantis implantais neigiamą dantų praradimo patirtį paliks užmarštyje ir leis jaustis kaip su savais dantimis. Nusprendę gydytis odontologijos klinikoje „Albadenta“, galite būti ramūs dėl implantacijos kokybės, kadangi čia implantuojami išskirtinai tik šveicariški Straumann implantai.

Turite klausimų? Drąsiai registruokitės implantologų konsultacijai +370 640 64141.

Užklausa