Dantų implantacija

Dantų implantavimas – vienas moderniausių gydymo metodų, leidžiantis atkurti sąkandį nepažeidžiant greta esančių natūralių dantų. Implantuojant, kitaip nei gaminant tiltinius protezus, nereikia šlifuoti sveikų dantų. Šiuo metodu galima atkurti vieną, kelis prarastus dantis ar net visą dantų lanką. Dantų implantai leidžia sutvirtinti išimamuosius dantų protezus, o nuolatiniai protezai gali būti pritvirtinami prie 4–6 į žandikaulį įsriegtų dantų implantų.

Implantacijos sėkmę lemia daug veiksnių. Visų pirma, labai svarbu kaulo storis ir kokybė. Kuo geresnė kaulo kokybė ir kuo jo daugiau, tuo didesnė tikimybė, kad implantas gerai integruosis ir tinkamai funkcionuos. Implantų tarnavimo laikui daug įtakos turi ir paciento dantų priežiūros įpročiai, todėl klinikos „Albadenta“ specialistai kas 6 mėn. rekomenduoja atvykti profesionalios burnos higienos procedūrai. Implantuojant labai svarbi gydytojo patirtis ir kompetencija. Klinikoje „Albadenta“ dirba kvalifikuoti, ilgametę patirtį sukaupę implantologijos specialistai, nuolat tobulėjantys tarptautiniuose seminaruose, kongresuose.

Dantų implantavimo kainos

 • Implantacija Straumann Roxolid SLA (Šveicarija) implantu 620€
 • Implantacija Straumann Roxolid SLActive (Šveicarija) implantu 670€
 • Implantacija Megagen Anyridge (Pietų Korėja) implantu 540€
 • Lateralinė kaulo augmentacija implantacijos metu 200-400€
 • Minkštųjų audinių augmentacija implantacijos metu naudojant membraną 270€
 • Gijimo galvutės užsukimas 50€

Dantų implantacijos procedūra

Pirmiausia pacientai išsamiai konsultuojami, atliekami visi būtini tyrimai, daroma rentgeno nuotrauka. Tik atlikęs nuodugnią apžiūrą specialistas nuspręs, kiek implantų reikės Jūsų atveju, apskaičiuos preliminarų biudžetą ir pasiūlys lanksčias mokėjimo už procedūras galimybes.

Pagrindiniai dantų implantavimo etapai

 • Implanto sriegimas. Implantas chirurginiu būdu įsriegiamas į kaulą. Implantai sriegiami taikant vietinę nejautrą, tad dantų implantavimas neskausmingas. Po procedūros, siekiant išvengti nemalonių pojūčių ir infekcijų, skiriama vaistų nuo skausmo ir antibiotikų. Tipinė implantavimo trukmė – iki 1–2 val., tačiau ją lemia sriegiamų implantų kiekis. Implantavimą pailgina papildomos procedūros – kaulo priauginimas arba sinuso kėlimas. Po 7–10 dienų išimami siūlai ir dantų implantai paliekami gyti, integruotis – tai trunka apie 3–4 mėn. Praėjus šiam terminui, implantas turėtų glaudžiai suaugti su kaulu.
 • Implanto viršūnėlės atidengimas. Implantui prigijus, nesudėtingos procedūros metu atidengiama implanto viršūnėlė. Ant jos tvirtinama atrama, laikanti dantį arba dantų tiltą.
 • Protezavimas. Tai vėliausia implantavimo fazė. Nuo implantų nuimami atspaudai, pagal kuriuos gaminami protezai. Siekiant pagaminti itin tikslias karūnėles ar tiltelius, kartais atspaudams nuimti vieno vizito neužtenka. Po protezavimo džiaugsitės tvirtais ir estetiškai atrodančiais dantimis.
Straumann implantai

„Straumann“ dantų implantai

Klinikoje „Albadenta“ naudojami šveicarų gamintojo „Straumann“ implantai – kokybės ir ilgaamžiškumo standartas. Šis gamintojas domisi medicinos mokslo naujovėms, diegia naujausias technologijas, siūlo platų implantų asortimentą, naudoja aukščiausios kokybės medžiagas.

Pagrindiniai „Straumann“ implantų privalumai:

 • Tarptautinė garantija visam gyvenimui. Net 70-yje šalių skubiai galėsite kreiptis į aukščiausios kvalifikacijos specialistus, kurie suteiks pagalbą. Pakartotinai sriegiami implantai ir protezavimo detalės nieko nekainuoja.
 • Šio gamintojo implantai yra vieni geriausiai prigyjančių: „Straumann“ implantai prigyja net 98–100 proc. atvejų. Tai patvirtinta išsamiais moksliniais tyrimais.
 • Tikimybė, kad „Straumann“ implantai Jums tarnaus visą gyvenimą, didesnė net 2–60 kartų, palyginus su kitų gamintojų implantais. „Straumann“ 9-erius metus kartu su Švedijos socialinio draudimo agentūra vykdė tyrimą. Jo metu tirti 11 311 implantų turėję 2765 pacientai, gydęsi 800 klinikų.
 • „Straumann“ implantai ir protezavimo detalės yra plačiai pritaikomos, tad nesvarbi Jūsų žandikaulio būklė – gydytojas galės parinkti tinkamiausią sprendimą.
 • „Straumann“ implantai ir protezavimo detalės rinkoje pasirodo tik po 5-erius metus trunkančių išsami klinikinių tyrimų. Visa tai leidžia rinkai pasiūlyti optimalių formų ir jungčių sprendimus.
 • „Straumann“ implantų atramas gamina ir pagal individualius užsakymus – šis variantas tinka ypatingos estetikos siekiantiems pacientams.
 • Implantai gaminami Šveicarijoje, modernioje, naujausias technologijas įdiegusioje ir kokybės kontrolei ypatingą dėmesį skiriančioje gamykloje.

„Straumann“ – geriausi iki šiol Jums sukurti implantai!

Užklausa