Nusišypsokite! „Albadenta” dovanos kelionę į Turkiją!

Kartais vengiame šypsotis, bijodami, kad aplinkiniai pamatys mūsų netvarkingus dantis. Bet užuot skubėję pas odontologą, įprantame slėpti šypseną. O be reikalo! Šypsena yra susijusi su mūsų gera savijauta ir įprotis ją slėpti mums kainuoja brangiau nei vizitas pas odontologą – prarandame spontanišką gyvenimo džiaugsmą, aplinkinių akyse tampame paniurėliais, su kuriais vis mažiau žmonių nori bendrauti ar leisti laiką kartu.

Žinoma, sugedę ar prarasti dantys yra ne vien estetikos problema. Jei blogai sukramtome maistą,  jis sunkiai virškinamas, o mūsų virškinimo organai būna perkrauti. Jie nebepajėgia apdoroti  nesukramtyto maisto ir gali prasidėti rimtos vidaus organų ligos.

Rūpestis burnos higiena, teisingi mitybos įpročiai žymiai sumažina ėduonies atsiradimą ir padeda išvengti rimtos intervencijos – šaknų kanalų gydymo, dantų implantavimo ir protezavimo. Puikus pavyzdys – Skandinavijos šalių  jaunoji karta. Dėl puikios profilaktikos programos ir atsakingo žmonių požiūrio jiems vis rečiau prireikia odontologo pagalbos.

Siekdami įkvėpti žmones rūpintis savo dantimis: kasdien rūpestingai juos valyti, vengti labai karštų ar šaltų gėrimų, bent kartą per metus apsilankyti pas odontologą pasitikrinti dantis ar atlikti burnos higieną, nedelsti, jei problema yra akivaizdi,  mes, odontologijos klinikos Albadenta specialistai, skelbiame konkursą „Albadenta – gražiausia šypsena”.

Albadenta kolektyvas

Konkursas startuos š.m. rugsėjo 1 d. dieną ir tęsis iki spalio 1 d.  Tikimės, kad šis konkursas atkreips ir mokinių bei jų tėvelių dėmesį  ir, galbūt, paskatins laiku susirūpinti savo dantų sveikata.

Dalyviai konkursui galės pateikti tik savo portretines nuotraukas. Nuotraukas prašysime paskelbti savo Instagram paskyroje, pridėjus žymą (hashtag) #albadentagraziausiasypsena. Maksimalus vieno dalyvio nuotraukų skaičius – 3. Jei kiltų klausimų ir norėtumėte susisiekti, parašykite mums el. pašto adresu:  info@albadenta.lt.  

Pirmąją spalio savaitę autoritetinga komisija atrinks ir paskelbs nugalėtojus.

Pirmosios vietos laimėtojui atiteks pagrindinis prizas – 400 EUR vertės dovanų čekis poilsinei kelionei į Turkiją, Alanijos kurortą, viename iš dešimties pasiūlytų viebučių su “viskas įskaičiuota” maitinimo sistema. Konkretų viešbutį iš pateiktų  pasiūlymų išsirinks pats konkurso nugalėtojas.

Detalias konkurso sąlygas ir atrankos komisijos sudėtį paskelbsime iki rugsėjo 1 d.

„Jūs gražūs ne todėl, kad esate geresni už kitus, bet todėl, kad tik jūs mokate taip šypsotis. Pamilkite savo nepakartojamą „aš”.

Haeminas Sunimas „Ką pamatysi sulėtinęs žingsnį”

Konkurso “Albadenta Gražiausia Šypsena”

                             TAISYKLĖS

2018 m. rugsėjo mėn. 1 d. konkurse kviečiame dalyvauti visus ir visas, kurie iki šiol rūpinosi savo burnos sveikata ir gali drąsiai šypsotis prieš objektyvą.

1. KAIP TAPTI KONKURSO DALYVIU?

Pakanka įkelti savo portretinę nuotrauką (“selfie”) į INSTAGRAM profilį ir šalia pridėti žymą (Hashtag) – #albadentagraziausiasypsena.

2. KADA BUS IŠRINKTAS NUGALĖTOJAS?

Konkursas prasida š.m. rugsėjo 1 d. ir tęsiasi iki spalio 1 d. Pirmąją spalio savaitę bus išinktas ir paskelbtas gražiausios šypsenos savininkas ir pakviestas atsiimti prizo – 400 EURŲ vertės čekio kelionei į Turkiją.

3. KAS IR KAIP IŠRINKS NUGALĖTOJĄ?

Į konkurso atrankos komisiją pakviesti 4 asmenys:

1. Naujienų portalo Alytusplius redaktorė Aldona Jankauskienė
2. Radijo FM99 laidų vedėja Eglė Malinauskienė
3. Alytaus miesto teatro aktorius Vaidas Praspaliauskas
4. Albadenta direktorius Andrius Nevecka

Nugalėtojas bus išrinktas subjektyviai, atsižvelgiant į estetiką, išreikštą emociją ir pan. Įspūdžiui susidaryti gali turėti ir nuotraukos kokybė, todėl prašome siųsti ryškias, pakankamos rezoliucijos nuotraukas.

4. AR GAVĘS APDOVANOJIMĄ GALĖSIU ČEKĮ IŠKEISTI Į PINIGUS?
Ne, konkurso nugalėtujas už 400 EURŲ čekį galės įsigyti poilsinę kelionę į Turkiją   kelionių agentūroje Baltic clipper. Į agentūrą būtina kreiptis iki 2018.12.31.

Konkurso komisijos vardu

Andrius Nevecka
Albadenta direktorius

Užklausa