Dantų implantacijos naujovė – Pietų Korėjoje pagaminti „MegaGen“ implantai, kokybe nenusileidžiantys šveicariškiesiems

Dantų implantacija – moderniausias, pažangiausias, ilgalaikius rezultatus suteikiantis prarastų dantų atkūrimo metodas. Pirmosios implantavimo procedūros atliktos daugiau nei prieš 50 metų, tad technologija taip patobulėjo, jog implantuotieji dantys praktiškai niekuo nesiskiria nuo natūralių.

Dantų implantas pakeičia danties šaknį, ant jo lengvai tvirtinama karūnėlė. Implantams gaminti naudojamas titanas – biologiškai su žmogaus organizmu suderinamas metalas, nesukeliantis alergijų, todėl implanto atmetimo galimybė sumažėja iki minimalios.

Kuo pacientams vertinga dantų implantacija?

Netekę vieno ar kelių dantų, prasčiau kramtome maistą, jaučiame diskomfortą. Kramtymo funkciją galima atkurti protezuojant arba implantuojant. Protezuojama tilteliais arba plokštelėmis. Protezai, nors ir padeda kramtyti kietesnį maistą, pagerina estetiką, tačiau turi tik nedidelę dalį privalumų, kuriuos teikia implantai.

Žmogaus organizmas, kaip ir daugelis organizmų gamtoje, linkęs funkcionuoti ir viską tvarkyti kuo paprasčiau: netekus danties, žandikaulio kaulas nebenaudojamas, netenka apkrovos, tad kaulinis audinys pradeda nykti. Greta esantys dantys greitai pradeda slinktis ir dalinai užpildo iškritusių dantų vietą.

Taigi tik implantacija gali sustabdyti negrįžtamus žandikaulio kaulo atrofijos procesus, padėti išvengti dantų pasislinkimo, atkurti galimybę sukramtyti bet kokį maistą bei suteikti puikią estetiką.

Donata Volochovič — Burnos chirurgė

Dantų implantų privalumai:

  • Nuolatiniai ir patvarūs, tinkamai prižiūrimi pacientams tarnauja visą gyvenimą.
  • Atrodo natūraliai – jokių spalvos pokyčių, tamsių linijų prie implantuoto danties šaknies ar pan.
  • Leidžia išsaugoti gretimus dantis – siekiant įsriegti implantą ir pritvirtinti danties karūnėlę, nereikia šlifuoti sveikų dantų.
  • Teikia kramtymo komfortą, nejuda, nesislankioja, kaip kad netinkamai pagamintos plokštelės ar tilteliai.
  • Neapsunkina tarties, nesukelia šveplavimo, tad jau iš karto po implantacijos kalbėsite aiškiai, suprantamai.
  • Kaip ir tikri, implantuotieji dantys Jūsų burnoje bus nuolat – pamiršite protezų klijus, specialias pastas, nustosite bijoti, kad protezai gali atsiklijuoti pačiu netinkamiausiu metu.
  • Procedūra sėkminga net 98–99 proc. atvejų, tad didžiausia tikimybė, kad implanto organizmas neatmes ir galėsite pereiti prie kitų gydymo etapų. Jei implantas neprigis, jis pakartotinai įsriegiamas nemokamai.
  • Grąžina pasitikėjimą savimi ir leidžia vėl plačiai šypsotis!

Bene vienintelis dantų implantacijos trūkumas, kurį įžvelgiame – tai aukštoka kaina, ypač jei reikia atkurti daugiau negu vieną dantį. Tačiau Vakarų Europoje, Skandinavijoje, JAV ši procedūra – daug brangesnė, todėl daugybė žmonių į Lietuvą grįžta ir į „Albadenta“ kliniką užsuka būtent dantų implantacijai.

„MegaGen“ – dar vienas lyderis implantų rinkoje

Kita alternatyva – norėdami kiek sutaupyti, galite rinktis pigesnius, bet tokios pat aukštos kokybės dantų implantus. Savo klinikoje 2018 m. viduryje pradėjome naudoti „MegaGen“ kompanijos dantų implantus, pagamintus Pietų Korėjoje. Pietų Korėja – technologijų lyderė, užsitarnavusi pripažinimą ir tarp viso pasaulio odontologų. „MegaGen“ implantams taip pat suteikiama viso gyvenimo garantija – neprigijęs dantų implantas keičiamas nauju. Šie implantai tinka ieškantiems aukštos kokybės, patikimo tarnavimo ir nepriekaištingos estetikos.

Vienas didžiausių „MegaGen“ implantų privalumų – tai gera kaina: jau 15 metų veikianti kompanija suvokia, kad daugeliui pacientų dantų implantacija yra būtinybė. „MegaGen“ dantų implantais atliekama momentinė, skaitmeninė implantacijai, galima implantuoti be sinuso dugno pakėlimo operacijos ir visiškai atkurti bedantį žandikaulį. Tobulas pasirinkimas priekiniams dantims –„MegaGen“ dantų implantai su cirkonio vainikėliu.

Akcijos metu implantavimas „MegaGen“ implantais kainuoja 520 € vietoje 580 € – pasinaudokite puikia galimybe! Nuolaida taikoma ir populiariesiems šveicariškiems „Straumann“ implantams: vieno danties implantavimas akcijos metu kainuoja 40 € pigiau. Taip pat implantuojame ir Vokietijoje pagamintais „Medentika“ implantais, kurių įprasta kaina – 520 €. Klinikos „Albadenta“ specialistai parinks Jums tinkamiausius dantų implantus ir atsakys į visus su implantacija susijusius klausimus.

Užklausa