Dantų gydymas išsimokėtinai klinikoje „Albadenta“

Pradėti rūpintis savo dantimis ir dailia šypsena – niekada ne vėlu. Sveikata – pats brangiausias turtas, tad nedidelės pajamos – nebe kliūtis norintiems gauti kokybišką valstybės nekompensuojamą odontologinį gydymą.

Nuo šiol pasirūpinti savo ir savo artimųjų dantų sveikata galėsite ir klinikoje „Albadenta“: čia teikiamas ir dantų gydymas išsimokėtinai.

Medlizingo paslauga skirta padengti įvairioms odontologinėms procedūroms – nuo estetinių (kaip, pavyzdžiui, dantų balinimas ar estetinis plombavimas) iki sudėtingų chirurginių operacijų bei prarastų dantų atkūrimo (dantų implantacija, protezavimas ir kt.).

Dantų protezavimas ir implantavimas išsimokėtinai

Dantų protezavimas bei dantų implantavimas išsimokėtinai – paslaugos, aktualios visiems mūsų pacientams, o ypač – vyresnio amžiaus žmonėms, kurie dažnai suserga parodontoze ir ypač greitai netenka dalies ar visų dantų. Uždelsus spręsti problemą atrofuojasi burnos audiniai, nyksta žandikaulio kaulas, tad procedūrų poreikis, o ir kaina išauga.

Reikiamoms/pasirinktoms dantų atstatymo paslaugoms – dantų protezavimui ar implantavimui išsimokėtinai – galima pasiskolinti net iki 25 tūkst. eurų sumą, o galimybė atidėti pirmąją įmoką 3 mėnesiams – itin patraukli laikinai sumažėjus pajamoms ar turint kitų neplanuotų išlaidų.

Kuo dar patrauklus dantų gydymas išsimokėtinai klinikoje „Albadenta“?

Renkantis dantų gydymą išsimokėtinai minimali suma – 150 eurų.

Kiekvienam klinikos „Albadenta“ klientui sudaromas individualus mokėjimų grafikas nuo 1 mėn. iki 7 metų.

Sudaryti dantų gydymo išsimokėtinai sutartį galite ir nuotoliniu būdu, tad nereikia atvykti į GENERAL FINANCING BANKO klientų aptarnavimo skyrių. Jums tik reikės kreiptis į klinikos „Albadenta“ administraciją: paprašyti finansuoti gydymą galėsite telefonu ar e. paštu. Atsakymą, galėsite pasinaudoti dantų gydymu išsimokėtinai, sužinome vos per 15 min.: automatizuota GENERAL FINANCING BANKO sistema patikrina reikiamus registrus ir, gavus palankų atsakymą, iškart galima sudaryti sutartį.

Preliminarias procedūrų kainas sužinosite mūsų interneto svetainėje, o tikslesnį gydymo planą „Albadentos“ gydytojai sudarys apsilankius konsultacijoje.

Išsimokėtinai

Dantų gydymas išsimokėtinai: įmokų skaičiavimo pavyzdys

Pavyzdžiui, skolinantis vidutinę 3000 Eur sumą ir sutartį sudarant 36 mėn. metinė palūkanų norma – 8,00 %, sandorio sudarymo mokestis – 0,00 %, mėnesinis administravimo mokestis – 0,20 % nuo visos kredito sumos, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 12,99 %, mėnesio įmoka – 100,01 Eur (paskutinė įmoka – 99,98 Eur), bendra vartojimo kredito gavėjo per visus 36 mėn. sumokama suma – 3600,33 Eur. Skolinantis didesnę ar mažesnę nei 3000 Eur sumą arba pasirinkus kitokį – ne 36 mėn. – sutarties terminą nurodyti procentiniai dydžiai ir sumos bus skirtingos.

Medlizingo paslauga galite pasinaudoti, jei:

 • dirbantys pagal darbo sutartį;
 • dirbantys pagal terminuotą darbo sutartį;
 • statutiniai valstybės tarnautojai;
 • statutiniai valstybės tarnautojai, šiuo metu išėję į pensiją;
 • statutiniai valstybės tarnautojai, esantys vaiko priežiūros atostogose;
 • tolimųjų reisų vairuotojai;
 • dirbantys pagal individualią veiklą ar verslo liudijimą;
 • individualių įmonių savininkai;
 • mažųjų bendrijų nariai;
 • ūkininkai;
 • gaunantys „Sodros“ mokamas nuolatines išmokas (pensijas, pašalpas ir pan.);
 • gaunantys savivaldybės mokamas socialines išmokas;
 • gaunantys doktorantūros stipendijas;
 • klientai, dirbantys sezoninį darbą, jūrininkai ir pan.

„Albadenta“ drauge su GENERAL FINANCING BANKU padeda atsikratyti opių burnos sveikatos problemų bei puoselėti grožį! Dantų gydymas išsimokėtinai – galimybė džiaugtis gražia šypsena čia ir dabar.

Teiraukitės registratūroje +37064064141

Užklausa