Darbo laikas: I-V 9.00-19.00 VI 9.00-16.00
    Adresas:: Pulko g. 23, Alytus
+37064064141
Albadenta

MEDICININĖS PASLAUGOs

STRAUMANN dantų implantai

STRAUMANN dantų implantai 

Dantų implantacija šiuolaikiškiausias ir tinkamiausias netektų dantų atstatymo būdas, kuris suteikia galimybę dantį atstatyti nuo pat šaknies iki vainiko. Tinkamai atlikti implantavimo darbai užtikrins lengvą kramtymą, raiškesnę kalbą ir žinoma aukščiausius estetikos reikalavimus. Visa tai įmanoma pasiekti tik su aukščiausios kokybės dantų implantais.

STRAUMANN kompanija

STRAUMANN implantų gamykla įkurta 1954 metais Valdenburge, Šveicarijoje. STRAUMANN pasaulinis dantų implantų, protezavimo dalių ir regeneracinių medžiagų gamybos lyderis. Per atstovybių tinklą STRAUMANN produkcija pasiekiama 70 šalių gyventojams. Daugiau nei 60 metų gyvuojanti dantų implantų gamykla šiandien yra pati moderniausia implantų gamykla pasaulyje, užtikrinanti maksimalią kokybę ir dirbanti su novatoriškiausiomis technologijomis. STRAUMANN dantų implantai pirmauja tiek pagal patikimumą, tiek pagal  technologijų modernumą – implantacijos sėkmės procentas siekia net 99,5 %.Siekdama patenkinti išrankiausių klientų poreikius, STRAUMANN nuolatos investuoja į mokslą. – šiandien Šveicarijos kompanija yra daugiausiai į tyrimus investuojanti dantų implantų kompanija visame pasaulyje.

Siekdami užtikrinti maksimalią kokybę, STRAUMANN savo implantams suteikia viso gyvenimo kokybės garantiją, kuri yra taikoma net 70 pasaulio šalių.

Odontologijos klinikos Albadenta