Kanalų gydymas mikroskopu

Kanalų gydymas mikroskopu

Odontologinis mikroskopas – viena iš būtinybių šiuolaikinėje odontologijos klinikoje. Mikroskopija ypač būtina efektyviam danties šaknų kanalų (endodontiniam) gydymui. Dažnai tik mikroskopo pagalba pavyksta aptikti ketvirtą krūminio danties kanalą ar užkalkėjusius kanalus. Tik mikroskopas leidžia specialistui būti tikram, kad tikrai viskas padaryta tinkamai. Be mikroskopo neapsieinama iš naujo gydant jau anksčiau gydytus kanalus, gydant nesėkmingo endodontinio gydymo komplikacijas.

Odontologijos klinikos Albadenta specialistai visada stengiasi išsaugoti natūralų dantį – nėra geresnio implanto už sveiką savo paties danties šaknį. Dažniausiai endodontinis šaknų kanalų gydymas būna ypač sėkmingas ir ant išgydytos šaknies sėkmingai atkuriamas danties vainikėlis. Puikus mikroskopas ir patyrę specialistai visais atvejais ypač padidina sėkmingo endodontinio gydymo tikimybę – mikroskopu endodontas mato daug kartų padidintą idealiai apšviestą vaizdą, ko negalima matyti plika akimi. Danties šaknų kanalų gydymas visada preciziškas darbas – taigi jam būtini preciziški instrumentai!

Odontologijos klinikoje Albadenta naudojamas naujausias ir moderniausias vokiečių kompanijos „Leica“ mikroskopas Leica M320. Šis mikroskopas nuo kitų gamintojų skiriasi tuo, kad buvo sukurtas būtent odontologijai, o ne tik perdirbtas kitoms sritims skirtas mikroskopas. Leica M320 mikroskopas pasižymi puikia optikos kokybe kartu su pažangiausia LED apšvietimo sistema, kas nulemia ypač aukštą vaizdo raiškos kokybę ir sėkmingą gydymo rezultatą.

 

Mikroskopas