Dantų implantai

Dantų implantai

geriausias sprendimas netekus danties

Odontologijos klinikoje Albadenta Alytuje atliekama dantų implantacija (dantų implantavimas) bei burnos ertmės chirurginės procedūros (protinių dantų rovimas, dantų rovimas, kaulo augmentacija, lūpos, liežuvio pasaitėlio plastika, sinuso pakėlimo bei daug kitų).

Dantų implantacija

šiuolaikiškiausias netektų dantų atstatymo būdas, kai į žandikaulio kaulą įsriegiamas šaknies formos titano implantas, o prie jo fiksuojamas danties protezas vainikėliai, kitaip vadinamos karūnėlėmis, tiltai, plokštelės). Jeigu pacientas neturi nei vieno danties, įmanoma turėti neišimamus dantų protezus, tvirtinamus tik prie 4 ar 6 implantų!

 

Odontologijos klinikos Albadenta

 

Dantų protezavimas

Implantais yra pažangesnis už kitus dantų protezavimo būdus, nes neapkraunami gretimi dantys, dažnai tai vienintelis būdas išvengti išimamų dantų protezų. Dantų implantai yra tvirti ir ilgaamžiai, tinkamai prižiūrimi implantai tarnaus 30 ar daugiau metų. Dantų implantai, kaip ir  natūralūs dantys, dalį kramtymo jėgos perduoda žandikauliui ir taip stabdo kaulo sunykimą

Protezavimas dantų implantais yra kelių etapų:

1. Šaknies formos implanto įsriegimas (implantacija) paprastai yra neilga chirurginė procedūra. Implantacija odontologijos klinikoje Albadenta atliekama taikant vietinę nejautrą. Implantacijos metu daromi pjūviai dantenose, žandikaulyje specialiais įrengimais yra formuojama nedidelė ertmė, į kurią bus įsriegiamas implantas. Implantui prigijus, jis atidengiamas ir prie jo prisukama gijimo galvutė, formuojanti dantenas aplink implantą. Pacientas, atvykęs implantacijai, priklausomai nuo implantavimo apimties, po 30-60 min. išvyksta namo. Po procedūros profilaktiškai yra skiriami antibiotikai bei vaistai nuo skausmo.

2. Po 3 – 6 mėn. atliekamas protezavimas ant implantų. Individualaus gydymo plano sudarymui reikalinga gydytojo odontologo – ortopedo ( protezuojančio gydytojo) ir gydytojo implantologo (burnos chirurgo) konsultacija. Gydytojas odontologas – protezuotojas aptaria ir parenka Jums tinkamą dantų gydymo būdą. Jei reikalingi dantų implantai, gydytojas implantologas (burnos chirurgas) numato ir įvertina galimybes atlikti implantaciją implantais.
Odontologijos klinikoje Albadenta Alytuje dirbame su kokybiškais ir patikimais šveicariškais Straumann implantais. Taip pat galime pasiūlyti kokybiškus ir ekonomiškus vokiškus Medentika implantus.

 

Odontologijos klinikos Albadenta

 

STRAUMANN dantų implantai 

Dantų implantacija šiuolaikiškiausias ir tinkamiausias netektų dantų atstatymo būdas, kuris suteikia galimybę dantį atstatyti nuo pat šaknies iki vainiko. Tinkamai atlikti implantavimo darbai užtikrins lengvą kramtymą, raiškesnę kalbą ir žinoma aukščiausius estetikos reikalavimus. Visa tai įmanoma pasiekti tik su aukščiausios kokybės dantų implantais.

STRAUMANN kompanija

STRAUMANN implantų gamykla įkurta 1954 metais Valdenburge, Šveicarijoje. STRAUMANN pasaulinis dantų implantų, protezavimo dalių ir regeneracinių medžiagų gamybos lyderis. Per atstovybių tinklą STRAUMANN produkcija pasiekiama 70 šalių gyventojams. Daugiau nei 60 metų gyvuojanti dantų implantų gamykla šiandien yra pati moderniausia implantų gamykla pasaulyje, užtikrinanti maksimalią kokybę ir dirbanti su novatoriškiausiomis technologijomis. STRAUMANN dantų implantai pirmauja tiek pagal patikimumą, tiek pagal  technologijų modernumą – implantacijos sėkmės procentas siekia net 99,5 %.Siekdama patenkinti išrankiausių klientų poreikius, STRAUMANN nuolatos investuoja į mokslą. – šiandien Šveicarijos kompanija yra daugiausiai į tyrimus investuojanti dantų implantų kompanija visame pasaulyje.

Siekdami užtikrinti maksimalią kokybę, STRAUMANN savo implantams suteikia viso gyvenimo kokybės garantiją, kuri yra taikoma net 70 pasaulio šalių.

Odontologijos klinikos Albadenta